Producent - Eleven Créations

 

Odkrywanie świata markowych perfum damskich to nic innego jak podróż w głąb emocji, wspomnień i pragnień. ELEVEN CRÉATIONS to kategoria, która w sklepie z perfumami eoler.pl przenosi nas w świat najbardziej wyrafinowanych zapachów, będących kwintesencją luksusu i elegancji.

Aromatyczna symfonia

Perfumy z serii ELEVEN CRÉATIONS to harmonijne kompozycje, które łączą w sobie nuty z różnych zakątków świata. Każdy flakon to opowieść opowiedziana za pomocą zapachu, gdzie główne role odgrywają najszlachetniejsze składniki. Zanurz się w olśniewających aromatach, które zostały starannie dobrane, by stworzyć niezapomniane wrażenia.

Poznaj szlachetność składników:

  • Róża damasceńska - królowa kwiatów, symbol piękna i miłości.

  • Ambra - zapewnia głębię i niezwykłą trwałość kompozycji.

  • Bergamotka - dodaje świeżości i energetyzującego popu.

Zapachy, które opowiadają historię

Wśród kolekcji ELEVEN CRÉATIONS każdy perfum to opowieść zamknięta w butelce. To zapachy, które zabierają nas w podróż po zaczarowanych ogrodach, orientalnych bazarach i luksusowych salonach. Są jak pamiątka z podróży, która nigdy się nie kończy.

Wizytówka nowoczesnej kobiety

ELEVEN CRÉATIONS to kolekcja, która mówi wiele o swojej właścicielce. To wybór nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która zna swoją wartość i nie boi się pokazać swojej siły poprzez wyrafinowany wybór zapachu
Przekształć codzienność w wyjątkowe chwile:

  • Elegancja - każdy zapach to esencja elegancji, idealna na każdą okazję.

  • Prestiż - wybierając ELEVEN CRÉATIONS, stawiasz na prestiż i jakość.

  • Charakter - niepowtarzalne kompozycje, które podkreślają charakter.

Luksus Dostępny na Wyciągnięcie Ręki

 

ELEVEN CRÉATIONS to nie tylko symbole luksusu, ale również dostępność dla każdego, kto pragnie dodać blasku swojej codzienności Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami marek takich jak np. Cartier  przykład, jak wielki świat perfumerii może stać się częścią każdego dnia, dodając mu wyjątkowego charakteru, a także Dolce & Gabbana oraz Valentino